خدمات ما

فرآیند مشاوره

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

01

عنوان روند تست

در این قسمت نیاز به محتوا درمورد روند انجام مشاورتون هست

02

عنوان روند تست

در این قسمت نیاز به محتوا درمورد روند انجام مشاورتون هست

03

عنوان روند تست

در این قسمت نیاز به محتوا درمورد روند انجام مشاورتون هست

04

زمان سنجی

در این قسمت نیاز به محتوا درمورد روند انجام مشاورتون هست

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. 

خدمات ما
زوج درمانی

در یک جلسه‌ی زوج درمانی درمانگر باید قادر باشد شناخت دقیقی از شخصیت هریک از طرفین پیدا کند و متناسب با ایرادات و نقاط ضعف هر نفر بهترین راهکارها و‌ تمرینات را برای حل تعارض زوج ارائه کند. چون بسیاری از زوجین در‌مرحله‌بحران مراجعه میکنند زوج درمانگر باید در کوتاه ترین زمان ممکن و به صورت ضربتی نسبت به درمان تعارض اقدام کند. پس از مداخله در بحران رفته رفته طرفین با انجام تمرینات مناسب مهارت‌های لازم برای تحکیم رابطه، گذشتن از اشتباهات و ارتقای صمیمیت را خواهند خواهند آموخت.

سکس تراپی

مشکلات جنسی متاسفانه احساس شرم و سرخوردگی زیادی در افراد ایجاد میکنند و لذا بسیاری از مراجعه به سکس تراپیست اکراه دارند. زیرا این کار را مترادف با اعلام شکست و ناتوانی میدانند. درمان این اختلالات اما گاهی بسیار ساده است و با چند جلسه درمان و انجام یک سری تمرینات ساده مشکل کهنه‌ی فرد به کل حل میشود.بسیاری از مراجعان اذعان می‌کنند که ای‌ کاش ‌زودتر‌ برای درمان اقدام کرده بودند.

مشاوره‌ پیش از ازدواج

در هر ازدواجی ریسک جدایی وجود دارد. با توجه به‌ نرخ بالای طلاق در‌ جوامع‌ انجام مشاوره پیش از ازدواج و تستهای مربوطه امری ضروریست. در این جلسات میزان همخوانی دو شخصیت، بلوغ عاطفی طرفین، طرحواره‌های‌ناکارامد آنها، تاثیر تروماهای عاطفی پیشین و ده‌ها فاکتور و متغیر دیگر بررسی میشود تا ریسک جدایی به حداقل برسد. پس از این جلسات دو نفر میتوانند به کمک درمانگر مشکلات احتمالی را از سر راه بردارند و با خیالی آسوده وارد زندگی مشترک شوند.

روان درمانی فردی

در جلسات رواندرمانی و مشاوره فردی به مراجع کمک میشود به صورت بالغانه و فعالانه برای حل تعارض خود اقدام کند. بهترین تصمیم را بگیرد و متناسب با اختلال و یا مشکل پیش آمده اقدامات لازم را انجام دهد. درمان ریشه‌ای و علمی فرآیندی دو نفره است و مشارکت و همراهی درمانگر و درمانجو در بستر رابطه‌ای امن ضروری است. برای هر مراجع با توجه به اختلال پیش آمده باید بهترین رویکرد درمانی انتخاب شود و درمانگر مجرب باید به چند‌رویکرد به‌روز درمانی مجهز باشد.

درمان افسردگی

افسردگی یک اختلال شایع و جدی روانی است که بر احساسات، طرز تفکر و نحوه انجام اعمال روزانه شما تأثیر منفی می‌گذارد. این اختلال باعث احساس غم و اندوه یا از دست دادن علاقه به فعالیت‌هایی می‌شود که شما در گذشته آن‌ها لذت می‌بردید.به همین دلیل می‌تواند باعث انواع مشکلات عاطفی و جسمی شود و توانایی شما را کاهش دهد. به‌علاوه ممکن است ارتباطات اجتماعی فرد را هم تحت‌تاثیر قرار‌دهد. به همین دلیل حتما لازم است تا در اسرع‌وقت به درمان این مشکل پرداخته شود.

درمان اضطراب

اضطراب (Anxiety) یم احساس ناخوشایند همراه با آشفتگی درونی است. فرد مبتلا به این حالت اغلب از رویدادهای قابل پیش‌بینی در آینده که می‌توانند نوعی تهدید محسوب شوند، می‌ترسد. اضطراب یکی از شایع‌ترین حالات هیجانی است و زیر مجموعه اغلب اختلالات روانی محسوب می‌شود. این حالت بر تعداد زیادی از افراد تاثیر می‌گذارد. اغلب آن را به شکل ناراحتی، استرس شدید و نگرانی تجربه می‍‌کنند که زندگی روزمره فرد به میزان قابل توجهی دچار مشکل خواهد شد.  درمان اضطراب بسته به ریشه‌ی شکل‌گیری‌ مشکل‌ مسیرهای متفاوتی خواهد داشت.

درمان وسواس فکری

وسواس فکری افکار، تصاویر و تکانه هایی هستند که مرتبا در ذهن فرد تکرار می شوند و به نظر می رسد خارج از کنترل فرد هستند و علی رغم میل او به ذهنش می آیند. همه افراد افکار عجیب و مزاحم دارند که هر از گاهی به ذهن شان می آید و اکثر آنها بدون اینکه به این فکرها اهمیت بدهند، به کارهای روزمره خود ادامه می دهند اما اگر به اختلال وسواس (OCD) مبتلا باشید، این فکرها می تواند ناتوان کننده باشد.

آخرین مقالات

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

طرحواره های شناختی، الگوهای فکری و اعتقادی هستند که در طول زندگی شکل می گیرند و به طور ناخودآگاه رفتار و احساسات ما را
وابستگی افراطی وبیمارگونه یک حالت روانی است که در آن فرد به شدت به فرد دیگری یا یک فعالیت خاص وابسته می شود. این
تنبلی و اهمال کاری، دو مشکل رایج هستند که می توانند زندگی افراد را به طور قابل توجهی تحت تاثیر قرار دهند. این رفتارها
قبلی
بعدی